Aktualności, Blog, Historie Pacjentów, Medyczna marihuana, Padaczka lekooporna, PIK

Padaczka a niesamowite leczenie konopiami – mniej ataków, lepszy sen, pierwszy uśmiech

Witam Was po długiej przerwie.

Jeśli jesteście tu po raz pierwszy, to nie spodziewajcie się, że uraczycie na moim blogu badania naukowe – ja pokazuję samo życie.

Tu przeczytacie o historiach ludzi, którzy z powodzeniem stosują konopie, ratując zdrowie swoje lub swoich bliskich.  A do tysięcy badań odsyłam do www.pubmed.gov 🙂 Tam znajduje się kopalnia wiedzy o medycznym zastosowaniu konopi. 

Ale do rzeczy 🙂

Myślę, że prawie każdy z Was pamięta z jakiego powodu w Polsce zaczęło być głośno nt. medycznej marihuany.

To dzięki historii pierwszego leczonego konopiami chłopca Maxa, a także historii mojej śp. Córeczki Oli oraz innych pacjentów, chorujących na padaczkę lekooporną, temat medycznych zastosowań konopi zaczął być doceniany.

Baaaa nawet zyskał zwolenników w Rządzie i dzięki temu mamy ustawę, która wprawdzie ma wiele niedociągnięć, ale jednak zezwala lekarzom wypisywać receptę na susz. Niestety nadal niewielu z nich jest przychylnym konopiom, ale im więcej będzie Waszych pięknych historii, im częściej będziecie otwarcie rozmawiać o konopiach w gabinecie lekarskim, tym prędzej odczarujemy, tak trudno przechodzące niektórym przez gardło, słowo – konopie. 

Chciałam się z Wami podzielić moimi kolejnymi nienaukowymi dowodami  na wysoką skuteczność pozytywnego działania konopi na pacjentów.

Ale posłuchajcie sami 🙂

   
Wyciągnijcie proszę wnioski, a jeśli nadal macie jakiekolwiek wątpliwości co do skuteczności konopi w przypadku leczenia tak trudnej choroby jaką jest padaczka, to radzę ponownie obejrzeć powyższe filmy i raz jeszcze przeczytać o korzyściach wynikających z terapii konopiami, a są nimi m.in.:
  • redukcja napadów padaczkowych

  • lepszy kontakt
  • ulga w bólu
  • poprawa nastroju
  • złagodzona spastyka
  • spokojniejszy, dłuższy sen

  • możliwość zejścia z leków

  • poprawa funkcjonowania i napięcia mięśniowego, co przekłada się na efektywniejszą rehabilitację, a w konsekwencji lepszy rozwój

  •  UŚMIECH – bywa, że ten pierwszy zawdzięczamy właśnie konopiom

PAMIĘTAJ PROSZĘ: 

Jeśli chcesz wesprzeć swój organizm w walce z chorobą, a nie wiesz jak się do tego zabrać, nie bój się pytać.

Żadne pytania nie są głupie.

Każde jest ważne. Tak samo jak ważny jesteś Ty dla samego siebie i dla swojej rodziny.

Jeżeli chcesz porozmawiać i dowiedzieć się jak prawidłowo wprowadzić terapię konopiami, to dzwoń – chętnie postaram się pomóc.

Pozdrawiam ciepło, życząc zdrowia i odwagi.

Paulina Janowicz

tel. 693-458-008

Ps. Dzwoń proszę o rozsądnych porach 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *