12 thoughts on “Dramatyczne historie dzieci, które doznały ciężkich powikłań poszczepiennych

 1. Wiele z nas wie ze szczepionki niosą za sobą wiele powikłań, kolega twierdzi ze wszczepiają nam zalążki nowotworów, które musimy długi latami leczyć tak aby farmacja mogła zbijać kase.

 2. Nie dajcie się manipulować głupcom,bądż hipokrytom.To nie wina szczepień tylko błedów konkretnych osób.Poszkodowanym należy współczuć,ale jak wyglądała by statystyka nieszczęść,gdyby szczepień nie było.Cóż głupich,wolących leczyć się np. u pseudouzdrowicieli nigdy nie zabraknie. Jask w polityce-każdego prawie można ogłupić.

  1. Kogo nazywa pan głupcem i hipokryta? I kto tu kogo chce zmanipulować? Jaki interes maja poszkodowane rodziny w tym, ze mówią o swoich tragediach? Zna pan postulaty stowarzyszenia stop NOP? Proszę się zapoznać i w drugiej kolejności zabierać głos – przy okazji obrażając ludzi.

   1. P.Janowicz, dokładnie. Przeraża mnie hipokryzja ludzi, którzy bezkrytycznie wierzą w co im lekarz powiedział o szczepionkach. Kiedy pytasz się ich czy zapoznali się z argumentami strony przeciwnej, to odpowiedź jest taka – ‚nie, bo to same bzdury’. Niewiedza nie jest głupotą, ale brak chęci zdobycia wiedzy już tak.

 3. Marze by ten szczepionkowy biznes dla jednych i terror dla innych się skończył. Na razie oszczędzam z marnego wynagrodzenia na grzywnę za nieszczepienie.
  Wolę zapłacić haracz za zdrowie dziecka.
  Jest ryzyko – musi być wybór!

 4. No dobrze ale nie szczepienie całkowite do czego nas doprowadzi? Do chorób i krajów gdzie jest totalne średniowiecze. Później się słyszy, że nie szczepili dziecka a gdy u znajomych była ospa 2 letnie dziecko poddali zarazeniu i zmarło w męczarniach wiec wszystko ma 2 strone i konserwacje.

  1. A kto mówi o całkowitym zaniechaniu szczepień? Proszę w pierwszej kolejności zapoznać się z postulatami stop NOP, a w drugiej kolejności zabierać głos w dyskusji.

  2. Pozwolę sobie skopiować komentarz jednej z czytelniczek:
   „A ja jestem całkowicie przeciwna szczepieniom. Wiem, że ich zaniechanie nie doprowadzi do żadnych dramatycznych skutków. Choroby, na które są szczepienia nie zbiorą żadnego żniwa, zaraz wyjaśnię dlaczego. WZW B jest chorobą weneryczną. Jedną w wielu i chyba najmniej groźną. Gruźlica – zachorowalność spada w Polsce tak samo jak w krajach gdzie nie ma szczepień. Gruźlica jest chorobą osób słabych i wyniszczonych, nie jest to choroba która dopadnie każdego. Błonicy od lat nie ma w Polsce, poza tym jest to choroba głodu i wojny. Tężec nie rozprzestrzenia się pomiędzy ludźmi. Odra, świnka, różyczka to choroby wieku dziecięcego, dające powikłania głównie jeśli są leczone niewłaściwie, gdy w ich przebiegu są podane antybiotyki, które nie powinny być absolutnie podane. Polio… choroba widmo, to co kiedyś diagnozowano jako polio nie musiało nim być. Szczepionka bardzo często jest przeciwskuteczna. Pneumokoki – to nasza naturalna flora bakteryjna. Jej wybicie może obrócić się przeciwko nam. Zostaje krztusiec. Ta szczepionka hamuje objawy choroby, nie zapobiega przed zakażeniem i przenoszeniem bakterii na inne osoby. Z tego wszystkiego po zaniechaniu szczepień najgorsze, co by się przytrafiło to objawy krztuśca u osób zarażonych. Teraz te osoby chorują bezobjawowo. A szczepionka należy do najbardziej niebezpiecznych, nie warto ryzykować jej podania.”

  3. Jeśli chcesz poznać prawdę przeczytaj książkę A. Kotoka „Bezlitosna immunizacja”, z której dowiesz się o prawdziwej historii szczepień. Szczepienia nigdy nie ratowały ludzkości, były przyczyną wielu niepotrzebnych tragedii a przekaz medialny jest fałszywy i przekłamany.

 5. A ja jestem całkowicie przeciwna szczepieniom. Wiem, że ich zaniechanie nie doprowadzi do żadnych dramatycznych skutków. Choroby, na które są szczepienia nie zbiorą żadnego żniwa, zaraz wyjaśnię dlaczego. WZW B jest chorobą weneryczną. Jedną w wielu i chyba najmniej groźną. Gruźlica – zachorowalność spada w Polsce tak samo jak w krajach gdzie nie ma szczepień. Gruźlica jest chorobą osób słabych i wyniszczonych, nie jest to choroba która dopadnie każdego. Błonicy od lat nie ma w Polsce, poza tym jest to choroba głodu i wojny. Tężec nie rozprzestrzenia się pomiędzy ludźmi. Odra, świnka, różyczka to choroby wieku dziecięcego, dające powikłania głównie jeśli są leczone niewłaściwie, gdy w ich przebiegu są podane antybiotyki, które nie powinny być absolutnie podane. Polio… choroba widmo, to co kiedyś diagnozowano jako polio nie musiało nim być. Szczepionka bardzo często jest przeciwskuteczna. Pneumokoki – to nasza naturalna flora bakteryjna. Jej wybicie może obrócić się przeciwko nam. Zostaje krztusiec. Ta szczepionka hamuje objawy choroby, nie zapobiega przed zakażeniem i przenoszeniem bakterii na inne osoby. Z tego wszystkiego po zaniechaniu szczepień najgorsze, co by się przytrafiło to objawy krztuśca u osób zarażonych. Teraz te osoby chorują bezobjawowo. A szczepionka należy do najbardziej niebezpiecznych, nie warto ryzykować jej podania.

 6. Zależy Wam na zdrowiu i bezpieczeństwie Waszych dzieci i bliskich osób ? UWAŻAJCIE NA SZCZEPIENIA !
  WAŻNE !!! W Izraelu NIE MA obowiązkowych szczepień !!!! jest TYLKO kalendarz zalecanych szczepień !
  A żadnej epidemii w Izraelu NIE ma i Nie było !!!
  W żadnym kraju nie ma obowiązkowych szczepień dla wszystkich noworodków w 1 dobie na gruźlicę !!!!
  Obowiązkowe szczepienia – to DRENOWANIE milionów zł pieniędzy podatników w imię rzekomej epidemii !!!
  Szczepienia – to powolne uszkadzanie zdrowia dziecka, Szczepienia działają tak perfidnie,
  że NIE od razu widać działania uboczne. Toksyny ze szczepionek POWOLI zatruwają i DEGENERUJĄ MAŁE CIAŁO DZIECIACZKA !!!!!

  Te szczepienia to ROSYJSKA RULETKA , padnie dziecko od razu, albo po n-tym strzale !!!
  Tak czy owak szczepienia OKALECZAJA !!!! Dowód – działaniem niepożądanym moze być zgon !

  Skoro aż tak jest toksyczne szczepienie, to nawet jeśli zgon nie nastąpi – na bank sa trwałe uszkodzenia wewnętrzne :((( Ludzie – zrozumcie to !!!! Przestańcie dawać się okłamywać !!!!
  Żaden kraj na świecie na próbował wprowadzić mega toksycznego szczepienia przeciwko rzekomemu HPV jako szczepienia obowiązkowego !!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *